Türk toplumunun adet, gelenek ve görenekleri içinde kına gecelerinde kesenin içine kına koyarak misafirlere dağıtmak vardır. Osmanlılar döneminden beridir var olan bu kültürel değerler günümüzde hala yaygın olarak devam ediyor. Hatta son yıllarda kına kesesi dağıtımı farklı parti ve organizasyonlarda dahi yer buluyor. Özel görsellere sahip olan bu şık keseler, parti, düğün, nişan, sünnet, asker gecesi, bekarlığa veda partisi gibi günlere özel olarak tasarlanıyor. İnternet ortamında her türlü özel gün, düğün ve partiler için kına keseleri tasarımları yapan İşte Çanta bulunuyor.

Baskılı Keseler Ne İşe Yarıyor?

Baskılı kese ürünleri, farklı resim, yazı, motif ve objeleri üzerinde barındırıyor. Özel hammaddeden üretilmiş olan %100 pamuk ve doğal keseler bulunuyor.

  • Tamamen yerli malzeme kullanılmış olan,
  • %100 pamuk dokuma kullanılan,
  • Farklı boyutlarla dikilmiş,
  • Kesenin ağız kısmı farklı renkte ipliklerle kapatılan,
  • Sağlığa zararı olmayan,
  • Misafirlerinize bu özel günün anlamını tam anlamıyla hatırlatacak olan keseler mevcut

Davetlilerinize dağıtacağınız ve bugünün anısını yıllarca saklamalarını sağlayacak bu özel ürünleri inceleyebilirsiniz.

Baskılı Keselerin Kalitesi

Doğal pamuk ipliğinden üretilmiş olan bez keseler, özelleştirilebilir baskı seçeneğine sahip. Konuklarınıza tarzınızı ve düğün, nişan ve lansmanlarınıza verdiğiniz önemi hatırlatabileceğiniz bu ham bez keselere istediğiniz amblemi bastırabilirsiniz. Mutluluğunuzun resmini bez kına kesenizin üzerine çizdirebilir, dilediğiniz yazıyı kına keselerinize yazdırabilirsiniz.

Baskılı Kına Keseleri

Düğün, nişan, kına gecesi, bekarlığa veda partisi, yeni bir bebeğin dünyaya gelmesi, asker uğurlama törenleri ve doğum günleriniz için kına kesesi yaptırmak istiyorsanız seçenekleri inceleyebilirsiniz. Baskısız keseler alarak kendi istediğiniz şekilde de kullanabilirsiniz. Strese girmemek adına özel gününüz için konseptinize uygun en gösterişli kese modellerini de yaptırabilirsiniz. Kına keselerinizin üzerine sizi anlatan yazıyı yazdırarak, bu özel günün anlamını tüm davetlilerinize hissettirebilirsiniz.

Bez Kına Keseleri

Nesilden nesile aktarılmış olan ve kültürel değer niteliği taşıyan bu hoş kesecikleri dilediğiniz boyutta edinebilirsiniz. Onlarca farklı renge ve çeşide sahip olan bez kına keselerini inceleyebilirsiniz.

Özel pamuk ipliğiyle hazırlanmış olan ve yıpranmayan bu özel hediyeliği içindeki kınayı kullandıktan sonra tekrar kullanabilirsiniz. Düğün, nişan, kına töreni, bebek mevlitleri gibi tüm lansmanlarınızdan sonra davetlilerinize hoş bir hatıra olması adına bez kına keselerini armağan edebilirsiniz.

Üzerine kına tarihinizi yazdırabileceğiniz, istediğiniz resim baskısını yaptırabileceğiniz ve bu anlamda tarzınızı tüm konuklarınıza gösterebileceğiniz bez keselerin tasarımı hayal gücünüzle sınırlı. Renkli kapatma iplikleriyle bezenmiş olan kına keselerini kendinize özel baskılarla şekillendirebilirsiniz. Sizin için özel olan bu unutulmaz güne özel bir hatıra bırakmak için, bez kına kesesi yaptırabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı, Baskılı, Bez Kına Kesesi

Kına gecenizin diğer kına törenlerinden farklı olması, kına kesenize davetlilerinizin hayran kalması için kına keselerine göz atabilirsiniz. Büyük boy baskılı kına keseleri, küçük ve orta boy kına keseleri ile parti ve kutlamalarınıza özel boyutlu, kına keselerini bulabilirsiniz.

One Comment

  • ishana dedi ki:

    merhaba. yazınız dikkatimi çekti ve ben de bir şeyler eklemek istedim. bez keseler eskiden beri yiyeceklerin saklanmasında sık sık kullanılıyor ve özellikle de bakliyatların saklanmasında oldukça sağlıklı olduklarını biliyorum. Bizim büyükannelerimiz yoğurdu, peyniri, loru bile bez kesede süzerlerdi. Bez keseler plastik kullanımı arttıkça şehirlerde kullanımı azalsa da köylerde halen popüler ve kesinlikle mutfaklarımızdan eksik etmememiz gerekiyor. #öncesağlık diyoruz. Şu #coronavirus salgın günlerinde #evdekal etkinliklerinde evdeki bez keselerin kullanımı ile ilgili yazınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Çocukluğumu hatırlattınız.

Leave a Reply