Moshos Garden doğal içerikli bakım ürünlerini tercih edenlerin gündemine sıkı bir giriş yapalı epey oluyor. Piyasaya ilk çıkış tarihini tam olarak bilemesem de benim markayla tanışmam 2014 yılındaki muazzam indirimine dayanıyor. Öyle bir indirim ki 16 kalem ürün 480 lira tutmuş indirimle 170 lira ödemişiz.

2014

Geçmişi bir kenara bırakırsak bu toplu alışverişte markanın bütün ürünlerini deneme fırsatı bulmuş ve sweetheart nemlendiriciyle amber rose kil maskesine aşık olmuştum haliyle bittikçe sipariş vermeye devam ettim. Sivilce tedavisinin de etkisiyle kurudan çöle dönük hale gelen cildimi toparlayabilen yegane nemlendirici sweetheart stoklarım bitmek üzereyken son siparişimi verdim. Sipariş vermeden hemen önce ürün ambalajlarının değiştiğini görüp firmayla iletişime geçtim, ürünün içeriğinde fazla bir değişim olmadığı söylenince içim rahat ödemeyi tamamladım ve beklemeye başladım. Siparişimde sweetheart nemlendirici, amber and rose kil maskesi, night fight elixir ve grande tonik vardı. Cadılar bayramı indirimiyle aynı sepeti tekrar oluşturduğumda toplam fiyat 180 lira oluyor. Ben de hemen hemen aynı fiyata almıştım dilerseniz indirimden faydalanabilirsiniz.

sepet

Ciddiyet içinde süreci anlatmam bittiğine göre artık sadede gelebilirim canım sweetheartı bozmuşlar! Tereyağı kıvamındaki krem losyona dönmüş sadece kokusu aynı kalmış! Karma ve yağlı ciltliler hedef alınarak değişim yapıldıysa bilemiyorum ama kuru ciltlileri gözden çıkardıkları kesin. Kil maskesi dışındakileri denedim ve tonikle serum için de çok parlak şeyler düşünmüyorum. Night fight elixir aktar kokuyor, her kapağını açtığımda kendimi tarihi üsküdar baharatçısında hissediyorum. Keskin kokusunun dışında benim gibi çok kuru ciltliyseniz cebinizi yakan bir seçenek olabilir çünkü bol uygulamanız gerekiyor. Bütün bunları okurken tamamen kişisel görüşlerim olduğunu hatırlamakta fayda var, markanın içerik değişiminden sonraki ürünlerini daha çok beğenen sayısı az değil fakat benim cildimle barışmadı malesef.

moshos

Son olarak markanın müdavimiyseniz ya da denemek istediğiniz ürünleri varsa sipariş vermek için elinizi çabuk tutmanızda fayda var ve satın aldığım ürünleri incelemek isterseniz ürün isimlerine tıklamanız yeterli olacaktır.

Leave a Reply