Alış VerişBakım & Güzellik

Dairy Fun Vücut Peelingi

Yazar: 28 Mart 2017 Yorum yok

Dairy Fun markasının vücut peelingini almamın ilk sebebi fotoğraflardan da anlayacağınız gibi şirinlik abidesi ambalajı. Muhteşem ambalajının büyüleyici etkisi azaldıktan sonra elmalı olduğunu fark edince zerre kadar tereddüt olmadan Lila Kutu’dan sipariş verdim. Kısa sürede sorunsuz bir şekilde elime geçen kargoyu açarken mutluluktan ağzım kulaklarımdaydı. Peelingin içinde satıldığı kavanoz beklediğim kadar kaliteli çıkmasa da banyoda tutmadığımdan dolayı benim için sorun oluşturmadı. Kavonuzun metal kilit sisteminden dolayı banyonun neminde paslanacağını düşündüğümden tabi bir de gözümün önünde durmasını tercih ettiğimden çalışma masamın üstünde tutuyorum.


 
Karamel elma aromalı peelingin elma kokusu karameli epey bastırıyor, kokuyu tarif etmem gerekirse hacı şakir elmalı şampuan ile kokulu mum karışımı olduğunu söyleyebilirim. Uyguladıktan sonra ciltte ince bir film tabakası halinde nemlendirici etkisi devam ediyor. Rahatsız edici yağlı bir kalıntı olmadığından banyoda uygulayıp sonrasında sabunlama ihtiyacı duymuyorum tam tersine içindeki partikülleri temizlemek için durulayıp tekrar nemlendirici kullanmadan güne devam edebiliyorum. Kuru ciltli olduğum göz önünde bulundurulursa uygulama ardından ekstra nemlendirici kullanmamı gerektirmemesi etkisini kanıtlamaya yetiyor.


 
İri tuz tanecikleri içeren peeling yüzde kullanmak için fazla sert ve iri parçalar içermesine rağmen vücuttaki ölü hücreleri başarılı bir şekilde uzaklaştırıyor. Dudaklarım kuruyup çatladığında da diş fırçasıyla ya da direk parmaklarımla uyguladığımda aynı yüksek performansı gösteriyor ve sayesinde güne pürüzsüz dudaklarla devam ediyorum. Elma ve karamel kokusundan hoşlananlar için keyifle kullanabilecekleri alternatif sunan peeling bu ikiliyi sevmeyenler için pek de mantıklı bir seçenek sayılmaz. Uzun süre ciltteki kokusunu koruyan ürün leziz elma aromasını en az üç dört saat boyunca sürdürüyor. Rahatsız edecek yoğunlukta olmadığından yaz aylarında da kullanmaya devam edebilirim diye tahmin ediyorum. 300 gr ürün yapısından dolayı uzun süre gidecek gibi görünüyor çünkü azıcık peeling tüm vücuda çok rahat yetiyor. Birçok farklı internet sitesinden yirmi lira gibi bir fiyata satın alabileceğiniz Dairy Fun vücut peelingi ambalajından kullanım sonrası nemlendirmesine ve kokusuna kadar denemeye değecek ürünlerin başında geliyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir