Makyaj yapacağım zaman en büyük sorunum cildimin kuruluğu. Kullandığım makyaj malzemeleri ne kadar iyi olursa olsun yarım saat sonra kuruluktan dolayı korkunç bir hal alıyor. Antik vazo üstündeki binlerce yıllık boyalar gibi çatlak çatlak duruyor, geriliyor…
Makyaj öncesinde cildimi ne kadar nemlendirirsem nemlendireyim fondöten uyguladığımda istediğim canlı ve parlak görüntüyü yakalayamıyorum.  Günlük hayatta makyaj yapan biri olmadığım için bu durum beni çok rahatsız etmese de evlilik hazırlıklarına başladıktan sonra çözüm arayışlarım başladı. Gelin makyajımı kendim yapmaya karar verdiğim için bazdan sabitleme spreyine kadar her şeyi tek tek seçip satın almaya başladım. İnternette yaptığım araştırmalarda Bobbi Brown Vitamin Enriched Face Base tekrar tekrar karşıma çıkınca şans vermeye karar verdim. Satın almayı düşünenlere online indirimleri takip etmelerini öneriyorum mesela dün bütün alışverişlerde %25 indirim kampanyası vardı, üstelik her siparişte 2 adet seyahat boy ürün seçebiliyorsunuz. Ben sipariş verdiğimde seyahat boy ürünlerde stok tükenmişti sanırım sadece maskara vardı. Siparişle gelen hediye ürünlerin çeşit ve sayıları sürekli değişiyor buna da dikkat etmekte fayda var.
img_9622
Özellikleri
 – Yoğun yapısına rağmen cilde uyguladıktan sonra ağırlık hissettirmiyor
– Cildi yağlandırmadan aydınlık bir görüntü veriyor
– Cilt tarafından kolay ve hızlı emiliyor
– İçindeki shea yağı sayesinde cildi çok güzel nemlendiriyor
– A, C ve E gibi cilde faydalı birçok vitamin içeriyor
– Yağ içermiyor
– Yoğun bir şekilde turunç kokuyor
img_9628
Kimler Beğenir?
– Cildinde yağlı his olmadan aydınlık bitiş sevenler
– Cilt bakımına vitaminleri dahil etmek isteyenler
– Aynı anda birkaç iş yapan ürünleri tercih edenler
Kim Beğenmez?
– Yoğun kokulardan hoşlanmayanlar ya da koku hassasiyeti olanlar.
Ürünün turunç kokusu efervesan c vitaminine benziyor.
Tekrar alır mıyım? Bittikçe alacaklarım arasına girdiğini söyleyebilirim.
Son olarak; İçinde cildime faydalı birçok farklı vitamin bulunması hoşuma gidiyor. Günlük nemlendiricimi uyguladıktan sonra ürünü kullandığımda makyajım uzun saatler tazeliğini koruyor. Bobbi Brown Face Base uyguladığımda fondöten daha pürüzsüz ve aydınlık görünüyor aynı zamanda makyaj sonrasındaki gerilme hissini engelliyor. Bütün bunları yaparken yüzümü yağlandırmadan ışıltısını korumasına bayılıyorum. Benim için tek olumsuz tarafı yoğun kokusu ama o da sürdükten hemen sonra uçuyor.

Leave a Reply