Kitapyurdu en sık takip ettiğim kitap sitelerinin başında geliyor. Genelde en düşük fiyatı verdiği için kitapyurdu sitesini tercih etsem de bazı kitapların fiyatı yine de yüksek geliyor. Harry Potter hayranı olarak resimli seri çıktığı günden beri aklımın bir köşesinde durmasına  rağmen etiket fiyatını vermek istemediğim için erteliyordum. Başka bir kitap almak için kitapyurdunun sitesine girdiğimde bkm express kampanyasını görünce yeni Potter’ıma kavuşma vaktinin geldiğini anladım.

kitap yurdu

Kitapyurdu 20 Lira İndirim Yapıyor

Ay sonuna kadar devam edecek kampanyadan yararlanmak için daha önce bkm express ile alış veriş yapmamış olmanız gerekiyor. İlk bkm express alış verişinizi Kitapyurdu üzerinden yaparsanız 30 tl ve üzeri siparişinizin 20 lirası iade ediliyor. İade işlemini bkm expresste tanımlı olan kartınıza sonraki dönemde yapıyorlar ortalama üç ayda iade işlemi gerçekleşiyor. Kampanyadan herkesin bir defa yararlandığından emin olmak için sanırım TC kimlik numarını baz alıyorlar. Bu yüzden kampanya için ikinci bir hesap açacaksanız başkası adına olması gerekiyor.

kitap yurdu

Harry Potter ve Felsefe Taşı resimli baskı fiyatı 39 lira olduğu için kargo bedava kampanyasından da faydalanarak sipariş verdim. Yanılmıyorsam iki gün sonra heyecanıma anlam veremeyen kargo görevlisi tarafından kitabım teslim edildi. Bunları yazarken asıl amacım 20 lira indirimle kitap almanın yolunu anlatmak. Fakat kargo paketini açarken ellerimin titrediğini ve kitabı incelerken ağlamaklı olduğumu söylemeden geçemeyeceğim. J.K Rowling bu yıl Potter severleri mutlu etmeyi kendine görev edindi, sağolsun.

Sipariş sürecine geri dönecek olursam aldığım kitapla 84 puan kazandım. Kitap elime geçtikten sonra kütüphaneme ekleyerek ayrıca 10 puan daha kaptım. Yıldızlama için 10 puan ve son olarak kitapla alakalı yaptığım yorum yayına uygun görülünce de 20 puan daha kazandım. Toplamda 124 puan ile puan kataloğunda gözüme kestirdiğim deftere biraz daha yaklaşmış oldum.

kitap yurdu

Felsefe taşının fiyatından dolayı iade kampanyasıyla 19 liraya aldım ama siz 30 liralık kitap tercih ederek %66 indirim yakalayabilirsiniz.Kitap satın aldığınız başka kârlı siteleri ya da kitapçıları yazarsanız çok memnun olurum. Keyifli okumalar.

Ayrıca bu konu da ilginizi çekebilir: Şeker Portakalı Serisi ile Çocukluğumuza Yolculuk

Leave a Reply