Büyük beden mağazaları arasında kalitesiyle öne çıkan Marks & Spencer özellikle ev kıyafetinde ilk tercihlerim arasında yer alıyor. Uzun yıllar ilk günkü gibi kalan ürünleri olan markanın teyzemden aldığım parçaları yaklaşık on beş senedir deforme olmadan dolabımda yer alıyor. Özellikle klasik model üzerine yoğunlaşan M&S her yaştan kadına ve erkeğe uygun modelleriyle büyük beden giyenler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Online mağazacılığa yeni giriş yapan marka indirimli fiyatlarıyla güzel bir başlangıç yapsa da mağazalardaki kampanyaların tamamı internet sitelerinde bulunmuyor.

istanbul büyük beden mağazaları

İstanbul’da yaşıyorsanız ve Optimum Outlet yakınlarınızdaysa hangi bedende olursanız olun mutlaka Marks & Spencer’a uğrayın. 4 ürün alımında %40 indirim sayesinde eşofman altı, pantolon, gömlek ve paltodan oluşan alış verişimde 300 lira ödeyerek uygun fiyata kendi bedenime ve vücut yapıma uygun parçaları dolabıma ekledim. Outlet mağazalar yakınınızda değilse ya da internet alış verişini tercih ediyorsanız sizler için hazırladığım kombini inceleyebilir, siteden tüm ürünlere ulaşıp satın alabilirsiniz. Büyük bedende bulunması zor olan renkli trençkot çevresinde şekillendirdiğim kombinde uçuk fiyatlı olmayan parçaları seçmeye özen gösterdim.

tesettür kombin

Sol kısımda yer alan çiçek deseni 68’e 180 cm ölçülerindeki fiyatı 40 liraya düşen şala ait. Sürekli şal almayı tercih ettiğiniz bir marka varsa bu kısmı es geçip en heyecan verici parça olan trençkota bir şans verebilirsiniz. 34-52 beden aralığındaki herkesin kendi ölçülerine uygun olanı tercih edebileceği trençkot 130 lira fiyat etiketiyle kaçırılmaması gerekenlerin başında geliyor. Suya ve kırışmaya dayanıklı kumaşıyla kolay kullanım garantisi veren trençkotun başka renkleri bulunsa da indirim yalnızca pembe renkte bulunuyor. Kombini tek yerden yapmak adına tercih ettiğim indirimsiz olsa da alınabilecek fiyata sahip olan sırt çantası, kol saati ve ayakkabıya isimlerine tıklayarak ulaşıp inceleyebilirsiniz.

Geçen yılın rengi mauve tonlarındaki tunik de henüz indirime girmemiş olsa da büyük bedende ender rastlanan dinamik modeliyle alınabilecekler arasında yer alıyor. 36-52 aralığında giyen herkesin kendi bedenini bulabileceği tunik 150 lira fiyatıyla başka markaların indirimli haline yakın olduğundan sezon sonunu beklemeyi gerektirmiyor. Kot pantolonla tamamlayarak spor hale getirebileceğiniz kombini klasik pantolonla giyip çantayı değiştirerek klasik görünüme kavuşturabilirsiniz.

Leave a Reply