Türkiye’nin Müteahhitler Birliği ve Müteahhit Bulma Sistemi

Müteahhit arayan tüm kullanıcılara hizmet vermeyi amaçlayan ortak müteahhit birliği platformu olarak Müteahhitler.com hizmet hayatına 2017 yılında başlamıştır. Başlangıçta sadece mal sahiplerine yönelik kurulan ve müteahhitler ile mal sahipleri arasında köprü kurmayı hedefleyen proje, mal sahipleri ile beraber birçok inşaat malzemesi üreticisi ve emlakçının da aynı arayış içinde olması sebebi ile bugünkü şeklini almıştır . İnşaat sektöründe 35 yıldan uzun bir süredir hizmet veren tecrübeli bir ekip işi olan Muteahhitler.com ve MuteahhitBul.com tek tık uzağınızdan hizmetlerine devam etmektedir.

Projeniz için müteahhit bulamıyor musunuz? Muteahhitbul.com doğru kişiyi bulmanızı sağlamak için hizmetinizde!

Mal sahipleri için sunulan imkanlar; müteahhit bulma, müteahhitlerden teklif toplama ve aracılık hizmeti ile parseli hakkında parsel sorgulama hizmetini kapsamaktadır.

Müteahhitler için sunulan imkanlar; mal sahibi bulma, parsel sorgu, haritadan parsel sorgu, ada parsel numarası ile sorgu, kent rehberi bulma, ilgili belediye imar büro telefonları, yer listelerini toplu görme ve satın alma imkanı, beğendiği fırsatlara teklif verme imkanı şeklindedir.

Taşeron firma ve imalatçılar için doğrudan müteahhit firmalara toplu mal satabilmek için ürünlerini girme ekranları ve satış fiyatlarını listeleme seçenekleri de mevcuttur.

Portfolyolarını genişleterek ek kazanç sağlamak isteyen yetkili emlakçılar için de; mal sahiplerinin işlerini takip ederek , mal sahiplerinden talep alma şansları olabilmesi için yetkili emlakçılar listesinde yer alma gibi ayrıcalıklar tanınmaktadır.


Müteahhitler.com ile nasıl müteahhit bulabilirsiniz?

Yapmanız gerekenleri sırası ile sizin için listeledik:

  1. Sitemize üye olun : muteahhitbul.com
  2. Sitemize mülkünüzü tapu bilgileriniz ile ekleyin
  3. Sitemizdeki bilgileriniz tamamen doğruluğunu kontrol edin ve arkanıza yaslanın

    *Sitemize eklemiş olduğunuz mülkleriniz, altyapımız ve anlaşmalı 100 kadar müteahhitimize bildirilerek hızlıca projelendirilmeye ilk adımını atar ve süreç hakkında bilgilendirilmek üzere tarafınızla iletişime geçilmektedir.


Parseliniz ile ilgili eksik bilginiz mi var?

Parsel bilgilerinizi sorgulamak için hazırladığımız alt sayfalarımızdan ParselSor.com ‘u kullanabilir, buradan hızlıca Parsel Sorgu Dökümanı alabilir veya İmar Sorgu Raporu talep edebilirsiniz. Aynı zamanda hali hazırda sorgulamış olduğunuz parseli hiç yorulmadan Müteahhitler.com’a bağlayarak Müteahhit Bul hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

ParselSor.com ‘a Git

Leave a Reply