Aradolu alışverişimden oldukça memnun kalınca blogda yer verip sizlerle de paylaşmak istedim. Uzun zamandır radarımda olan online alışveriş sitelerinin başında gelen Aradolu doğal ve organik ürünlere ağırlık veriyor. Muhteşem pazartesi indirimine kadar denemek istediğim birkaç şey olmasına rağmen fiyatları yüksek geldiği için sipariş vermeyi erteliyordum. Bütün ürünlerde %50 indirim yapılan muhteşem pazartesi indirimi ikinci kez yapıldığına göre artık kendi aldıklarımı anlatmamın vakti geldi demektir.

Aradolu ile 2 Haftada Jet Teslimat?!

İndirimi ilk görenlerden olsam da kararsızlığım sayesinde gün sonunda sipariş verirken sepetimdeki kozmetik ürünleri kalmayınca mutfak alış verişine döndü. İki haftadan uzun süren teslimat sürecini görmezden gelirsek Aradolu alışverişimden memnun kaldığımı söyleyebilirim.

aradolu

Balık aşığı biri olarak sasu markalı ton balıklarına karşı koyamadım ve her çeşidinden denemek için birer tane aldım. Keşke daha fazla alsaymışım çünkü hepsi ayrı ayrı muhteşem! Balıkla bir arada asla düşünemeyeceğim mayonez bile o kadar lezzetli bir tat vermişti ki hayran kaldım.aradolu

Gelelim iki haftalık gecikmeye rağmen aradoludan memnun kalma nedenime, bütün ürünler ayrı ayrı gördüğüm en özenli şekilde paketlenmişti. Normalde firmalar kargoya az ücret ödemek için mümkün olan en küçük paketlemeyi yapsalar da aradolu köydeki ninem nasıl özenli paket yollarsa öyle yapmış ve kolide göndermişti. Sayısız kraft kağıdı ve havalı poşetin arasında bozulma tehlikesi olan eski kaşar yalıtımlı parlak süngerli poşetin içinde kendi buz aküsüyle geldi. Yine lezzetine diyebilecek hiçbir sözüm yok.

hindistan cevizi yağı ile saç açma

Hindistan cevizi yağı son zamanların en çok aranan elemanlarının başında geliyor. Yemekten kozmetik amaçlara kadar birçok farklı şekilde tüketilen katı formdaki  yağ daha önce kullandıklarımın aksine mis gibi hindistan cevizi yağı kokuyor. İçinde aromatik katkı maddeleri olmadığını ummakla beraber etkisinden memnunum.

 

 

aradolu

Kızılcık tarhanası ve organik tahıl karışımını çorba yapmak için aldım, tarhanayı henüz denemesek de tahıl karışımı mercimek çorbasının yerini aldı diyebilirim. Yanılmıyorsam 4 çorba yapacak kadar malzeme var pakette ve besin değerinin yanı sıra oldukça lezzetli. Benim ilk aradolu siparişim bu şekildeydi, ikinci muhteşem pazartesi çıkarması da firmanın ve kargonun insafına kalmış durumda hazırlanmayı bekliyor.

Bu konu da ilginizi çekebilir: Kitapyurdu AlışVerişim

2 Comments

  • seda sarac dedi ki:

    aradolunun indirimini yakaladığımda çeşitli ürünler bende satın alıyorum. Ürün teslimi ürünlerin kalitesi gerçekten çok güzel.

  • Zeynep dedi ki:

    organik ürünlere olan düşkünlüğüm son zamanlarda baya baya arttı, özellikle kızımı dünyaya getirdikten sonra.
    deneyeceğim,

Leave a Reply