Büyük beden tesettür abiye elbiseler söz konusu olduğunda çok fazla seçenek olmadığı bilinen bir gerçek olsa da gerekli araştırmayla mükemmel elbiseyi bulmak imkansız değil. Mezuniyet elbisesi seçilebilecek zaman okul derslerinin ve sınav hazırlığının en yoğun olduğu döneme denk geldiğinden online abiye satışı yapan markalara yönelmek zaman kazanmayı sağladığı gibi kabinde kan ter içinde kıyafet deneme sıkıntısını da ortadan kaldırıyor.

Fahrunnisa markasının pudra rengi elbisesi birçok farklı online satış sitesinde bulunan alternatiflerden, rengi ve modeli ile mezuniyette tercih edilebilecek elbisenin kabarık eteklerinde de boyutlu çiçekler yer alıyor.

Mezuniyet kıyafeti denince akla ilk gelen abiye elbiseler olsa da Al-Sheikha gibi abiye ferace tasarlayan markalar mezuniyetten sonra da giyilebilecek şeyler tercih edenlerin göz atması gereken seçenekler arasında yer alıyor.

Amine Hüma üçlü takım ise sade parçaları tercih eden genç kızlar için iş hayatı dahil her ortamda rahatlıkla giyebilecekleri en şık seçenek. Büyük beden tesettür mezuniyet kıyafeti seçilirken tunikler geri plana atılsa da cüppe giyilen mezuniyet törenlerinde pantolon tunik takımları göz ardı etmemekte fayda var.

Leave a Reply