Black friday indirim çılgınlığı cyber monday bahanesiyle tam gaz devam ederken en büyük indirim Udemy’den geldi. Dünyanın en büyük online eğitim platformlarından biri olan Udemy saatlerce süren eğitimlerin çoğunu 25 liraya indirerek birinciliği göğüsledi.

ücretsiz eğitimDil eğitiminden bilgisayar programcılığına , sosyal medyadan çizim tekniklerine kadar her alanda eğitim satın alabileceğiniz sitede ücretsiz seçenekler de bulunuyor. Cyber monday kampanyası kapsamında 25 liraya düşen derslerin yanı sıra hatrı sayılır miktarda bedava katılıma açılan eğitimler için siteye üye olmanın tam sırası.

udemy_indirimMerak ettiğiniz, kendi kendime öğrenebilir miyim dediğiniz ne varsa tamamını bulup 25 liraya deneyebilmeniz için son 10 saate girmiş bulunuyoruz. Siteye girince devasa geri sayımı görmek insanı gerse de arama satırından kategoriye ya da kelimeye göre istediğiniz alana ulaşabilirsiniz.

İlk akla gelen konularda türkçe kurslar olmasına rağmen daha fazla seçenek arasında karar verebilmek adına ingilizceyi tercih edebilirsiniz. Öğrenciliği hayat biçimi haline getiren biri olarak onlarca farklı derse yönelsem de azla yetinmem gerekti. Kredi kartı limitimi black friday indirimlerinde doldurmuş olmasam muhtemelen kendimi aşıp en çok yorum alan bütün dersleri sepete doldurur sonra da pişman olurdum.

Uzun süren istişareler sonunda kara kalem çizimi, dijital pazarlama ve photoshop eğitiminden oluşan üçlüyle günü kapattık. MadamKişot’la beraber seçip birlikte kullanmaya karar verdiğimiz için eğitimler 25 liranın da altına düştü ve epey karlı bir alışveriş yaptık.

Işık, karakter ve obje çizimi konularını başlangıç seviyesinden başlayarak anlatan 10 saatlik çizim eğitimi yüksek beğeni sayısıyla sepette yerini alırken dijital çizime yer vermemesi kalbimi kırdı. Sıfırdan profesyonele ulaştırma iddasındaki photoshop eğitimi detaylı içeriğiyle elemeleri geçenler arasında. Son olarak tam olarak nasıl kullanacağımı çözemesem de yıldız sayısıyla gönlümü çelen dijital pazarlama eğitimini de aldık gitti.

Siz de bizim gibi benzer ilgi alanına sahip olduğunuz arkadaşlarınızla ortak hesap üzerinden alış veriş yaparak indirimi daha da cazip hale getirebilirsiniz. Udemy kampanyasını MadamKişot‘tan dinlemek isterseniz ismine tıklayarak yazıya ulaşabilirsiniz. Sık sık indirime girdiği söylenen udemy devamlı takip ettiğim siteler arasına ilk sıradan giriş yaparak gönlümde taht kazandı.

Leave a Reply