Gratis indirimini gözünüzde canlandırmanızı rica ediyorum. Bir tarata aklında listeyle gelip reyonlar arasında mekik dokuyanlar. Bir tarafta sırf indirim olduğu için deneyip ürün seçmeye çalışanlar. Bir tarafta elinde telefon arkadaşlarının siparişlerini sepete atanlar. Kozmetik ürünlere taksit yasağının gelmesiyle her hafta indirim olduğundan etkiler azalsa da kaos oramı devam ediyor. Bayramdan bayrama indirim yapılan dönemde kıyamet sonrası korku filmlerini andıran sahnelere şahit olanlar arasına girmediyseniz yarın aramıza katılabilirsiniz. 500. mağaza açılışına özel sınırları zorlayarak bütün ürünlerde %50 indirim yapan Gratis kozmetik sevenlere kapılarını açıyor. Kategori sınırlaması olmayan indirimde aklınıza gelen her şeyi yarı fiyatına alabilirsiniz. İstediğini seç denilince ne yapacağınızı şaşırıyorsanız endişelenmeyin size 10 farklı seçenekten oluşan bir liste hazırladım.

 1. El Bakımı: 3 liradan başlayıp 3o liraya kadar çıkan fiyatlarıyla kolay kolay indirime girmeyen oje,aseton ve törpü gibi manikür ürünleri arasından ihtiyacınızı karşılayanları sepete atabilirsiniz. Sally Hansen kütikül giderici evde manikür yapmak isteyenler için alınması gerekenlerin başında geliyor.
  ütü_spreyi
 2. Ev İhtiyacı:  Pamuk, deterjan, mum gratis denince akla gelmese de indirim sepetinde olmayı hak ediyor. Evden çıkmadan önce ihtiyaçları gözden geçirip listeye eklemeyi unutmayın. Temizlik malzemelerinin yanı sıra ağız bakım ürünleri ve hediyelik eşyalar da göz önünde bulundurulması gereken seçenekler arasında yer alıyor. Pratik ürünlerden hoşlanıyorsanız ütüsüz ütü spreyi hızlı bir şekilde ütü yapmayı sağlıyor.
  beauty blender
 3. Makyaj Yardımcıları: Makyaj temizleyisi, ayna, kalemtraş, cımbız gibi seçenekler dışında beauty blender makyaj süngeri ve real techniques makyaj fırçaları makyaj koleksiyonunuzun yıldızları olmak için sizi bekliyor. Özel günlerde kullanabileceğiniz takma kirpik ve takma tırnak almak için de indirimi değerlendirebilirsiniz.
  atıştırmalık
 4. Atıştırmalık: Maden suyu, kuru meyve, bar, çikolata ya da gittiğiniz şubede hangi seçenekler bulunuyorsa onların da yarı fiyata düştüğünü göz önünde bulundurarak sepetinizi doldurabilirsiniz. İndirime asla girmeyen ürünlerin başında gelen sakız ve şekerin bile etiket yarısı haliyle sizi bekliyor.
  sleek solstice
 5. Özel Markalar: Himalaya, Sleek, Wet & Wild, The Balm, Cettua Gratise özel markalardan yalnızca bir kısmı. Başka yerde bulamayacağınız ürünleri yarı fiyatına almanın tadını çıkarırken banka hesabınıza merhamet etmeyi de unutmayın.

Leave a Reply