Bakım & GüzellikGenel

Gratis Alışverişim

By 17 Kasım 2017Mart 14th, 2019No Comments

Gratiş alışverişim televizyona taşınsa hayatta kalma programıyla bağımlılık programı karışımı bir şey olur ve yüksek ihtimalle TLC kanalında yayınlanırdı. Program ekibi tüm ürünlerde %50 indirim haberini gördüğüm andaki heyecanımdan başlayarak 150 liralık faturayla olayı toparlayıp sahneyi ağır yaşamlara bırakırdı. İhtiyaç listesinin dışına çıkmadan hareket etmeye çalışsam da kendime elli liralık limit koysam da evdeki hesap çarşıya uymadı ve iki poşetle eve döndüm.

Dün liste çıkarabilmeniz için beğendiğim ürünlerden ve alınabilecek alternatiflerden bahsettikten sonra alışverişimi paylaşmasam olmazdı. Normal indirim dönemlerinde de aynı fiyata alabileceğim şeyleri es geçip ihtiyaç alış verişi yaparak günü kapattım. İndirim alış verişini hafta sonuna bırakanlar için fikir olması açısından fiyatlarıyla birlikte aldıklarımı anlamaya geçiyorum.

himalaya_intensive_moisturizing_cream

Kuru ciltliler için önerilen uygun fiyatlı nemlendiriciler arasında gösterilen Himalaya Intensive Moisturizing Cream 5 liralık fiyatına rağmen gerçekten de vaatlerini yerine getiriyor. Tamamen temiz içerikli olmasa da içindekiler listesi kısa ve öz olduğu için yoğun neme ihtiyaç duyulan zamanlarda kullanılabilir. Hindistan cevizi yağı ise yıpratmadan saç rengini açmaktan cilt nemlendirmeye kadar her şeyde kurtarıcı rolü üstlenirken 15 lira etiketiyle cebi yormuyor.

yardley

Çocukken annemin sürekli yanımda taşımamı istediği kağıt sabunları görünce dayanamayıp alsam da 2.5 lira ettiğinden emin değilim. Parfüm ağır geldiği için bebek kolonyası tercih ediyorsanız indirimi kaçırmadan 8 liraya istediğiniz çeşidi seçebilirsiniz. Sürekli kullandığım ve çantamda taşıdığım Yardley deodorant da arada indirime girse de evdeki bittiği için 5 liraya onu da almış bulundum.

Hassas diş eti için üretilen diş fırçaları genelde pahalı olmasına rağmen Benri diş fırçaları 1.75 lira fiyatıyla denemeye değer görünüyordu. Listerine sık sık indirime giren ürünlerden olsa da 1 lt avantaj boyu 16 liraya düşünce kaçırmak istemedim.

nutella_remove_buffer

Sırf sevimli göründüğü için aldığım mini nutella 2.5, trim marka 4 taraflı kağıt törpü 12.5, derin yüz temizliğinde kullandığım eldiven lif 2.5, remove 52’li ağda bandı 11.5 liraya düşünce soluğu sepette alanlardan oldu.

Holografik_oje_benri_aseton

Tırnaklarımdan çok alakasız eşyaları boyamak için kullandığım ojelere gelecek olursak full color olanlar 1.5, pastel nude 2, holografik ojeler ise 2.5 liraya düşmüştü. Ojeler çok nadir indirime girdiğinden sevenlerin yarınki indirim bitmeden koleksiyon genişletmesini tavsiye ediyorum. Benri aseton pompalı olduğu için oldukça kolay kullanılıyor ve simli ojeler dahil hepsini kolayca çıkarıyor onun da fiyatı 3.5 liraya geliyor. Siz de benim alışverişimden faydalanarak kendi ihtiyaçlarınızı uygun fiyata alabilir ya da benden ders çıkarıp indirim bitene kadar Gratis mağazalarından uzak durarak ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Leave a Reply