Modanisa büyük beden çeşitliliği ve ulaşılabilirliği dolayısıyla sık sık alışveriş yaptığım sitelerin başında geliyor. Mütemadiyen kampanya yapması da ilk tercihlerim arasında yer almasını sağlayan en önemli unsur. Dünya kadınlar günü için yaptıkları sepette %50 indirim kampanyasını görünce  ihtiyaç doğrultusunda bir alışveriş yaptım. İhtiyaç doğrultusunda diyorum çünkü hali hazırda indirimli olan ürünler dahil her şeyde yarı yarıya indirim olması epey cezbedici bir durum olmasına rağmen kendimi tutmayı başardım.

Bahar ve yaz aylarında tuniklerin üstünden giymek için ince dış kıyafet yerine geçecek bir alternatif ararken abiye feraceye denk geldim ve tek kelimeyle bayıldım! Manşet kısmındaki rengarenk işlemeler, arkasındaki yuvarlak kesim, yakası her şeyini çok sevdim kumaşı da oldukça kaliteli beğendiyseniz hiç düşünmeden alın. Açıklama kısmında 36-44 beden arası yazılmış fakat çok daha büyük bedenler de rahatlıkla kullanabilir. İndirim bitmiş olmasına rağmen pudra rengini almak konusunda gidip geliyorum.abiye-ferace--siyah--mervin

Boyu normalde giydiğim tuniklerden epey kısa olmasına rağmen çok hoşuma gittiği için evde giyerim diye düşünerek aldığım ikinci parça ise çizgili panço tunik. Siyah beyaz çizgili oluşu, yarasa kolla çan kesimi birlikte kullanması, kırmızı detayı bir araya gelince sepete attım gitti. Fotoğrafta da göreceğiniz üzere kolları biraz kısa o yüzden içinden uzun kollu başka bir şey giymeniz gerekebilir. Sıcak tutan sık dokumalı bir kumaşı var, çok soğuk havalarda yeterli olmasa da mevsim geçişlerinde rahatlıkla kullanılır.

cizgili-triko-panco--kirmizi--miorespiro-

Son olarak bir de şal aldım ki rengine aşık olmamak elde değil. Uzun zamandır leylak rengi şal istiyordum ama ya kumaşı hoşuma gitmiyordu ya da küçük oluyordu. Muslima wear daha önce deneyip memnun kaldığım bir marka olduğu için leylak rengini görünce dayanamayıp aldım. İyi ki de almışım tonu tek kelimeyle muhteşem! Terletmeyen özel bir kumaş kullanılarak üretildiği yazıyor henüz bunu anlayabileceğim kadar havalar ısınmadığından bilemiyorum ama umarım dediğini yapar çünkü birkaç ay başka bir şal örtmek isteyeceğimi sanmıyorum.

queen-puskullu-sal--lila--muslima-wear

Benim kadınlar günü indiriminden seçtiklerim bunlardı ama almadığıma pişman olduğum bir sürü şey var umarım yakın zamanda tekrar aynı kampanya tekrarlanır.

Leave a Reply