Genel

PinkyParadise Circle Lenslerim

Yazar: 10 Ekim 2017 2 Yorum

PinkyParadise dünyanın en büyük online circle lens satış mağazası olarak bütün dünyaya hizmet veren cosplay sevenlerin birinci tercihi olarak çeşitlerini artırmaya devam ediyor. Japonya’da yaygınlaştıktan sonra sosyal medya sayesinde bütün dünyada popüler hale gelen circle lensler gözleri renklendirmenin yanı sıra büyüterek çocuksu bir ifade kazandırdığından daha genç görünmeyi sağlıyor. Genel olarak anime karakterlerine benzemek için kostümden, göz rengine kadar her türlü detayın düşünülerek uygulandığı cosplaylerde circle lens tamamlayıcı adımların arasında yer alıyor. Lens siparişleri ortalama üç hafta içinde gümrüğe takılmadan sorunsuz bir şekilde ulaşıyor. Paket içinden lenslerin yanında ayrıca hayvan şekilli lens kabı, toka ve yapışkanlı etiketler çıkıyor. 

circle lens14.00 mm den 22.00 mm ye kadar geniş aralıkta lens büyüklüğü tercih edebileceğiniz pinkyparadise genel olarak koyu renk gözlerde renk değişikliği yapacak tasarımlara sahip. Modeller üzerinde öncesi ve sonrası fotoğraflarını inceleyerek karar verebileceğiniz gibi facebook sayfasında ya da lens açıklama kısmında gerçek kullanıcı fotoğraflarına da ulaşabilirsiniz. Sipariş esnasında dilerseniz reçeteniz doğrultusunda numaralı olarak da alabileceğiniz circle lensler genel olarak yıllık olmasına rağmen 5-6 saatlik kullanım süresinde herhangi bir rahatsızlığa sebep olmuyor. Hali hazırda sitede bulunan %30 halloween indirimi yerine sipariş esnasında “50hanimzade” kodunu kullanarak %50 indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Beyazdan siyaha kadar istediğiniz her renkte lens seçeneği bulunan sitede ben tercihimi yeşil, mor ve kahverengiden yana kullandım. Orta koyuluktaki kahverengi gözlerimde lenslerin öncesi ve sonrası halinin yanı sıra flaşlı çekimde ve yapaylığı ele veren yan bakışta görünüşlerini de inceleyebilir, fotoğraflara ya da isimlere tıklayarak lenslere ulaşarak detaylı inceleyebilirsiniz.

circle lens

Princess Pinky Cloudy Green : 14.5 mm büyüklüğünde ve su oranı %38 sitedeki görsellerde yeşilden sarıya geçiyor gibi görünse de koyu yeşilden açık yeşile geçiş yapan bulutlu bir tasarıma sahip. Birkaç farklı kullanıcıda bal rengi etkisi yapsa da benim gözlerimde tamamen yeşil görünüyor.

circle lens

Princess Pinky Eclipse Violet : Yeşil lensler gibi 14.5 mm büyüklüğünde olmasına rağmen siyah dış çerçevesi sayesinde gözleri daha da büyük gösteren mor lensler fotoğraflar yakın çekim olduğu için fazlasıyla yapay görünse de günlük olarak çok rahat kullanılıyor. 

circle lens

Geo Princess Mimi Almond Brown (Bambi Series) : 14.2 mm büyüklüğünde olan kahverengi lensler göz rengimi koyulaştırıp daha belirgin hale getirirken daha büyük görünmesini sağlıyor. Bambi efekti veren lensler günlük kullanımda koyu renk gözlerde en doğal görünümü yakalarken %40 su oranıyla uzun saatler boyunca batma yapmadan rahatlığını koruyor. Görmüş olduğunuz lenslerin tamamını deneyerek anlattığım videomu izleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
lerzan karabayır Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback
Pinky Paradise Geo Elamis Circle Lensler - Madam Kişot | Blog Pinky Paradise Geo Elamis Cyrstal Grey

[…] numaramın çok büyük olmasından ve gözlerimin hassas olmasından dolayı pek cesaret edemedim. Hanimzade Pinky Paradise lenslerini severek kullanır zaten, Geo Elamis için de çok ince ve çok rahat deyince ben de […]

lerzan karabayır
Ziyaretçi
lerzan karabayır

renkler çok güzel ve doğal duruyor. Kullanımı da kolay gibi duruyor batma yapmaması en güzel artısı. Princess Pinky Cloudy Green bana en güzel gelen renk oldu