İngiltere’de bilinmeyen bir kaynak tarafından gönderilen “Punish A Muslim Day” mektubu 3 Nisan’ın “Bir Müslümanı Cezalandırma Günü” ilan edilmesini talep ediyor. Kısa sürede İngiltere’de birçok evin posta kutusuna dağıtılan mektup dünya genelinde hızla yayılırken 3 Nisan günü neler yaşandığı henüz bilinmiyor. Sizler için tercüme ettiğim metin müslümanları cezalandırma yönünde yapılan her bir hareketin ödüllendirileceğini belirten puan tablosuyla son buluyor.

Man arrested over threatening 'Punish a Muslim Day' lettersOnlar seni incittiler, sevdiklerine acı çektirdiler. Sana acı ve kalp ağrısı verdiler, bu konuda ne yapacaksın? Toplumun büyük bir kısmı gibi bir “koyun” musun? Koyun emirleri takip eder ve kolayca yönetilir. Avrupa ve Kuzey Amerika’nın beyaz çoğunluktaki uluslarının bize zarar vermekten daha fazla bir şey istemeyen ve demokrasilerimizi Şeriat liderliğindeki polis devletlerine dönüştürecek olanlar tarafından ezilmelerine izin verirler. Sadece sen bu gidişatın tersine çevrilmesine yardım edebilirsin, sadece sen bu güce sahipsin. Koyun olma!

Man arrested over threatening 'Punish a Muslim Day' lettersİkna ve alevlendirme metninin ardından gelen tabloda;

Yapılan Eylemlere Dayalı Ödüller Olacaktır. Bunlar aşağıdaki gibidir:

Bir müslümana sözlü tacizde bulun 10 PUAN

Müslüman bir kadının başörtüsünü çek 25 PUAN

Bir müslümanın yüzüne asit fırlat 50 PUAN

Bir müslümanı döv 100 PUAN

Bir müslümana elektirikle, derisini yüzerek, kemiklerini kırarak işkence et 250 PUAN

Bir müslümanı silahla, bıçakla ya da araçla öldür 500 PUAN

Bir camiyi yakmak ya da bombala 1000 PUAN

Mekke’yi nükleer bombayla patlat 2500 PUAN

Aradan geçen bir aylık süreçte yapılan araştırmalar sonucu şüpheli adam tutuklanırken mektuplar hedeflenenin aksine dünya genelinde 3 Nisan “Müslüman Sevme Günü” olma yolunda ilerlese de müslüman aileler önlem olarak evlerinden çıkmadı ve günü korkuyla geçirdi.

Leave a Reply