Ramazan takvimi hazırlamak uzun süredir aklımda olsa da son dakikaya bırakıp ilk güne yetiştirebildiğim bir proje oldu. Her haftaya bir hadis-i şerif eklemek istediysem de esneklik tanımak adına detayları es geçip sade bir tasarım tercih ettim. Yemek listesi, alışveriş listesi,  günlük yapılacaklar listesi ya da dilediğiniz başka bir şekilde kullanabilirsiniz. A4 ve diğer tüm kağıt standart kağıt boyutlarına uygun şekilde hazırlandığı için bastırmaktan çekinmeyin. Kullanacak kadar beğenirseniz Instagramda beni (@hanimzZzade) etiketlemeyi unutmayın lütfen.

İleriki zamanlar için istediğiniz takvim ve planlayıcı fikirlerini de burada yorum olarak ya da sosyal medya mesajlarda yazabilirsiniz. Sürekli söz verip ertelediğim arapça dersleriyle alakalı da bana ulaşırsanız kendime çeki düzen verip bu güzel ayda sözümü tutmamı hatırlatabilirsiniz. Günlük namaz takibi, tilavet, sure ve hadis ezberi, dua, zikir, teravih namazı gibi detayların yer aldığı bir ramazan takvimi isterseniz de bana haber verin. En kısa sürede içinde günlük arapça ve türkçe hadislerin de yer aldığı bir takvim hazırlayıp sizinle yine aynı şekilde paylaşabilirim.

Lütfen dualarınızda beni de unutmayın. Allah (C.C) bayrama günahlarımızdan arınmış ve eksiklerimizi tamamlamış kavuşmayı nasip etsin.

Sizler için hazırladığım ramazan takvimini aşağıdaki butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Bu konu da ilginizi çekebilir: Hurmanın Cilde ve Saça 7 Faydası

Ramazan Takvimini İndir

2 Comments

Leave a Reply