GenelModa & Trendler

Serin Tutan Başörtü: Coolmax

Yazar: 19 Şubat 2019 2 Yorum
yazlık şal

Her geçen gün büyük bir hızla ilerleyen teknoloji elektronik cihazlarla yetinmeyip moda sektörüne de yenilikler getirmeye devam ediyor. Teknolojinin modayla kesişme noktası nano teknoloji ile üretilen askeri üniformalarla başlasa da günlük ihtiyaçlar da artık göz ardı edilmiyor. Tesettürlülerin yazın yaşadığı problemler moda ve teknoloji sektörünün dikkatini çekmiş olacak ki coolmax şallar ulaşılabilir fiyatlara satılıyor. Coolmax teknolojisi yaz aylarında terleme sorununu en aza indirmeyi vaad ediyor. Adında en yüksek seviyede serinliğin altını çizen bu şallar;

Başlıklar

Serin tutuyor,

Nemi uzak tutuyor,

Hızlı kuruyor,

Ağırlık yapmayan yumuşak ve doğal yapısıyla daraltmıyor,

Uzun ömürlü ve dayanıklı yapısıyla daha da hesaplı hale geliyor.

coolmax şal

serin tutan şal

25 yıl önce kurulan Coolmax markası günümüzde spor giyim, kot pantolon, iş kıyafeti, dış giyim ve ayakkabı gibi birçok farklı alanda üretim yapıyor. Tuva Şal ülkemizde bu mucizevi teknolojiyi tesettür giyim ile birleştiriyor. Tuva yine aynı kumaşlarla üretilen şalların yanı sıra bone satışı da yapıyor. Güncel fiyatı 45 lira olan şalları Modanisa indirimlerini takip edildiğinde daha uygun fiyatlara da alınıyor. Coolmax bonelerde ipli bone ve ninja bone modelleri bulunuyor. Dokusu penyeye benzeyen coolmax şallarda ise tek bir model ve sayısız renk seçeneği yer alıyor.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
hanimzadeTuğba Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Tuğba
Ziyaretçi
Tuğba

Harika bir yenilik olmuş, başörten bir çok kişi kullanılan kumaşın sıcak tutmasından yakınır işte bu sayede rahatlama söz konusu olacak. Ailemde ki bazı hanımlara hediye olarak alacağım tavsiyeniz için teşekkür ederim.