Apple music 70 milyonu aşkın şarkı arşivi ve apple cihazların tamamına olan uyumuyla farklı alternatifleri olsa da hala cezbediciliğini korumaya devam ediyor. Sevdiğiniz şarkıları internet kullanmadan dinlemek için cihaza indirme ve canlı radyo dinleme gibi özellikleri bulunuyor. Popüler şarkılardan yıllara meydan okuyan klasiklere kadar bütün müzik zevklerine hitap eden şarkılar uygulama içinde yer alıyor. Ayrıca car play özelliği sayesinde araba kullanırken de müzik keyfine kesintisiz devam etme olanağı sunuyor.

Şarkı sözlerini anlamak için internetten araştırma yapma ihtiyacını ortadan kaldıran şarkı sözleri görünümü ile tüm şarkı sözleri tek tıkla ekrana düşüyor. Bu sayede karaoke yapmayı sevenler, başka bir uygulama indirmeye gerek kalmadan tüm şarkılara eşlik edebiliyor. Iphone ile eşleştirerek doğrudan apple watch üzerinden müzik dinleme seçeneği ile spor yaparken telefonla dikkatin dağılması ihtimali de ortadan kalkıyor.

Uygulama mobil cihazlar haricinde masaüstü olarak da kullanılabiliyor, Kişisel müzik zevkine uygun liste önerileriyle yeni sanatçılar keşfetmeyi sağlıyor. Bütün bu keyifli özellikleri kullanmak için ücretsiz apple music üyeliği ise oldukça kolay birkaç adımı takip ederek tamamlanıyor.

ÜCRETSİZ APPLE MUSIC ÜYELİĞİ OLUŞTURMA

 1. Apple cihazınızı yanınıza alın ve Mediamarkt sitesindeki ücretsiz Apple Music Üyeliği sayfasına giriş yapın. İlgili sayfaya gitmek için burayı tıklayabilirsiniz.
 2. Açılan sayfada Apple Music Kodu Al butonunu tıklayın.
 3. Butonu tıklayınca yönlendirdiği linkteki Kodu Kullan butonuna tıklayın.
 4. Ardından açılan Apple Music sitesindeki ekrana Apple Kimliğiniz ile giriş yapın.
 5. Bu aşamada Apple kimliğinizle daha önce giriş yapılmış olan cihazınıza onay kodu gönderilecek.
 6. Apple tarafından gönderilen kodu görüntülemek için cihazınızdaki onay ekranını tıkladıktan sonra çıkan kodu Apple Music sitesindeki ekrana yazıp giriş yapın.
 7. Bu son adımda 4 aylık ücretsiz Apple Music üyeliğinizi onaylayarak başlatabilirsiniz.
 8. Ücretsiz üyelik süresi tamamlanmadan önce üyeliği iptal ederek ücretli üyelikle devam etmesini engelleyebilirsiniz.
 9. Üyelik oluşturduktan sonra artık dinlemek istediğiniz şarkıları direk Apple Music uygulamasından aratıp dinleyebilirsiniz.
 10. Aynı zamanda adını bilmediğiniz şarkıları Shazam ile aratıp uygulama içinden Apple Music uygulamasına geçiş yapabilirsiniz.
 11. Soundtrack ve film müzikleri bazen ücretli olabilir bu yüzden dikkat etmekte fayda var. Dilerseniz ücret çekilmesini önlemek için bakiyesi olmayan bir sanal kart tanımlayabilirsiniz.
*Mediamarkt kampanyası 31 haziran 2021 tarihine kadar devam ediyor.

Bu konu da ilginizi çekebilir: Yabancı Film Tavsiyesi | Doctor Strange

Bu arada minik bir öneri: Müteahhit arıyorsanız > MüteahhitBul.com

Leave a Reply