Kurban bayramına sayılı günler kala herkes harıl harıl zevkine uygun bayramlığı arıyor. Özellikle çocuklarımız için yaşatmaya çalıştığımız bayram heyecanı biz yetişkinler için indirimlerden faydalanma dönemine tekabul ediyor. Kırmızı bayramlık ayakkabılarımızı başucumuza koyup koyunları sayarak uyuyacak yaşı geçmiş olsak da sezon fiyatının çeyreğine aldığımız kıyafetler aynı heyecanı yaşamamıza olanak sağlıyor. Aile ziyaretinde giyilecek kadar şık, bütün gün gidilen yerlerde ayıp olmasın diye işlere yardım edebilecek kadar rahat olması gereken bayramlık seçimi büyük beden giyenler için biraz daha fazla araştırma gerektiriyor.

Lafı daha fazla uzatmadan severek kullandığım markaların bayramlık olabilecek kadar şık parçalarına geçiyorum. Modanisa büyük beden tesettür giyim için sayısız model ve marka seçeneğiyle hepimizin tercih ettikleri arasında yer alıyor. Alia genç büyük beden çizgisinde giden uygun fiyatlı ve rahat kesimli ürünleriyle siteye girdiğimde ilk baktığım marka oluyor.

Modanisa markalarından sevdiğim bir diğeri de Refka. Genel olarak spor modelleri olsa da dökümlü kumaşlarla tasarlanan elbise ve tunikleri özel günlerde tercih edilebilecek kadar şık oluyor.

Son Modanisa alışverişimde gözüme kestirdiğim ama kampanyaya yetişemediğim için bir sonraki alışverişe ertelediğim Ajal. Alışılmışın dışında desen ve kumaş tercih edilen feracelerine tek kelimeyle bayıldım! Büyük beden kategorisinde yer almasa da geniş kalıplarıyla birçok bedene uyum sağlıyor. Son zamanlarda oversize modası yaygınlaştığından dolayı aslında büyük beden satışı yapmayan markaların ürünleri de olabilecekler arasında yer alıyor. Alışveriş yaparken bedenden ziyade ürün açıklamalarında yer alan ölçülere dikkat ederek karar vermek alabileceğiniz ürün yelpazesini genişletiyor.

Son keşfim olan Nesrin Emniyetli takımları ise ilk kez alışveriş yaptığım Renkler Evi sitesinde yer alıyor. Dikiş kalitesi ve kumaş olarak beklentimi karşılayan markanın beden aralığını genişletmesini umarak hayırlı bayramlar diliyor ve Ajal 2 alana 1 bedava kampanyasını beklemeye koyuluyorum.

 

 

Leave a Reply