Helal oje geçtiğimiz son yıllarda özellikle zamanlarda yabancı müslümanlar arasında oldukça popüler. Tuesday in Love, Orly, Three Beauties, Nailberry, Mersi Cosmetics ve 786 Cosmetics gibi birçok farklı markanın su geçiren helal oje satışı bulunuyor. Abdest alırken herhangi bir soruna sebep olmayan bu su geçiren oje akımını ülkemize Inglot O2M oje ile getirdi. Fakat işin içine gümrük vergisi gibi faktörler girince fiyatları epey yükseldi. 80-90 liranın oje gibi renk renk alınan ürünler için pek ulaşılabilir bir fiyat sayıldığı söylenemez. Su geçirme noktasında da çoğu markanın iddialarını destekleyemediklerini üzülerek belirtmek durumundayım.

Bu Konu İlginizi Çekebilir: Nefes Alan ve Su Geçiren Oje – Inglot O2M

Soyulan Oje Nedir?

Su geçiren oje akımı henüz sözünü tutan markaların ürün çeşidiyle ülkemize uğramasa da soyulan oje abdest alanlar için kurtarıcı rol üstleniyor. Japon pazarı konseptiyle ortalığı kasıp kavuran Miniso sayısız sevimli ürünün yanı sıra soyulan oje gibi seçeneklerle kozmetik sevenlerin de radarına takılıyor. Dolar kurundan nasibini almadıysa fiyatları 12 lira civarında olan soyulan ojelerin parlatıcıdan şeffaf simliye kadar birçok farklı rengi bulunuyor.

Helal oje nedir? soyulan oje helal midir? hangi markada su geçiren oje satılıyor? Bu soruların tamamının cevabı için doğru adrestesinizTek katta opak renk veren ojelerin nude tonları da aynı performansı sağlıyor. Normal oje kadar kısa bir sürede kuruyan ojeyi tırnak yüzeyine zarar vermeden çıkarmak için öncesinde yağ ya da el kremi sürmekte fayda var. Tek parçada kolay bir şekilde soyulan oje sürüldüğü sırada normal ojeler gibi genzi tıkayan , yoğun kimyasal kokusu da yaymıyor. Kalabalık bir ortamda kimseyi rahatsız etmeden de sürebileceğiniz soyulan ojeler helal oje furyası ülkemize gelene kadar ihtiyacı karşılayacak gibi görünüyor.

Leave a Reply