Helal oje son zamanlarda yabancı müslümanlar arasında oldukça popüler ve birçok farklı markada satışı bulunuyor. Abdest alırken herhangi bir soruna sebep olmayan bu su geçiren oje akımını ülkemize Inglot O2M ojeler ile getirdi. Fakat işin içine gümrük vergisi gibi faktörler girince fiyatları epey yükseldi. 80-90 lira oje gibi renk renk alınan bir ürün için pek ulaşılabilir bir fiyat sayılmaz. Su geçirme noktasında da iddialarını desteklemediğini söylemek mümkün.

Soyulan Oje Nedir?

Su geçiren oje akımı henüz sözünü tutan ürün çeşidiyle ülkemize uğramasa da soyulan ojeler abdest alanlar için kurtarıcı rol üstleniyor. Japon pazarı konseptiyle ortalığı kasıp kavuran Miniso sayısız sevimli ürünün yanı sıra soyulan oje gibi seçeneklerle kozmetik sevenlerin de radarına takılıyor. Dolar kurundan nasibini almadıysa 6 lira olan soyulan ojelerin parlatıcıdan şeffaf simliye kadar birçok farklı rengi bulunuyor.

Helal oje nedir? soyulan oje helal midir? hangi markada su geçiren oje satılıyor? Bu soruların tamamının cevabı için doğru adrestesinizTek katta opak renk veren ojelerin nude tonları da aynı performansı sağlıyor. Normal oje kadar kısa bir sürede kuruyan ojeyi tırnak yüzeyine zarar vermeden çıkarmak için öncesinde yağ ya da el kremi sürmekte fayda var. Tek parçada kolay bir şekilde soyulan ojeler normal ojeler gibi yoğun kimyasal kokusu da yaymıyor. Kalabalık bir ortamda kimseyi rahatsız etmeden de sürebileceğiniz soyulan ojeler helal oje furyası ülkemize gelene kadar ihtiyacı karşılayacak gibi görünüyor.

Leave a Reply